Отзывы

Labdien, Jūlija!

Tikko saņēmu pasūtījumu. Liels Jums PALDIES! Mums ar kolēģi ļoti, ļoti patīk.

Linda Kurmiete, (13.12. 2013.)

Sveiki,Jūlija!  Liels paldies par zīmējumu.Jūsu radītais galarezultāts patika gan  man, gan kolēģiem, gan dāvanas saņēmējam. Dāvanas saņēmējs bija negaidīti, neviltoti un patīkami pārsteigts,ļoti slavēja un apbrīnoja Jūsu uzzīmēto, jo sevi uzreiz atpazina. Mums izdevās ar Jūsu darba palīdzibu gaviļnieku pa īstam pārsteigt. Liels paldies Jums  arī no dāvanas saņēmēja un novēlu Jums veiksmi un radošu garu.

Dace Vanaga, (25.10.2013.)

Огромное спасибо за шарж. Вы - гений!!!! Мне и родителям очень нравится ) Ваш папа очень интересный собеседник, он заставил меня сегодня много о чем задуматься ! ( даже не смотря на то, что я во общем то математик) Спасибо)

С уважением, Анастасия Дергунова(14.08.2013.)

Julija, dobrij denj! Ochenj izvinjajusj, srazu ne napisala po povodu portreta druzej, chto vi risovali semejnij. Druzjam ochenj ponravilsja, srazu povesili ego v gostinoj u sebja! :)))) Devushka skazala, chto ona sebe eshe boljshe nravitjsa na portrete, chem na foto! :) Eshe raz, ogromnoe spasibo!

S uvazheniem, Nadja! :)(12.06.2013.)

Labdien, Julija! Liels Jums paldies, tik tiesam nebeidzu smaidit. Loti, loti patik un meitenei ari patiks. Panakumus, kreativitati un veiksmi Jums dzive, zinasu kur tagad pasutit davanas saviem draugiem :)

Velreiz paldies, Vladimirs Priekulis,(07.06.2013.)

Liels paldies Jūlija Jums par darbu! Saņēmu! Ļoti jauks izpildījums. Jums ir ļoti liels talants.

Paldies! Evita Riekstiņa(20.05.2013.)

Paldies, ka tik ātri un operatīvi visu sagatavojāt un pat ar piegādi :) Jubilāru eju rīt sveikt, domāju būs sajūsmā, tiešām superīgi :)) Lai saulaina nedēļa un ātrāk pavasaris!! :) Un ceram arī uz turpmāku sadarbību! :))

Jeļena Bērtiņa, davāna brālim(05.04.2013.)

Liels paldies,super,sūtijumu saņēmu laicīgi, tas bija sveiks un vesels un nu jau nonācis līdz pašam jubilāram .Mammai ļoti patika un nu jau ir to paspējusi izrādīt puspasaulei:)) Lai jums veicas un viss izdodas arī turpmāk! Noteikti ka šis nebūs pēdējais pasūtijums,jo zīmējums bija tiešām super,labi nostrādāts un laicīgi piegādāts...tiešām liels paldies un domāju ka uz drīzu tikšanos;)

Ilze Silberga, davāna mammaj(04.04.2013.)

Sveiki. Liels jums paldies par darbu. Mana meitene bija tik ļoti laimīga. Nezinu kā īsti jums pateikties :) Darbs bija patiešām ideāls!

Renās Blīvs, davāna meitenej(08.03.2013.)

Darbs ir lielisks un ļoti,ļoti skaists,skatamies un priecājamies :) Paldies Jums,Jūlija! Ja vēl kādreiz vajadzēs,tad zināsim pie kā vērsties.:) Gaišus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus. Laimīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu!

Annija Zakalne, (21.12.2012.)

Sveiki, Jūlija! Jā paldies ir viss kārtībā. Darbs ir vienkārši fenomenāls. Labāks nemaz nevar būt :) Liels liels paldies par Jūsu veikto darbu un ieguldīto laiku. Lai Jums priecīgi un silti Ziemassvētki! ;)

Paldies, Amanda(18.12.2012.)

Liels paldies, karikatūru saņemu. Ļoti patīka. Paldies arī par rāmīti. :) Lai jums viss izdodas. :)

Jauku nedēļu vēlot, Irina Novosjolova, 17.12.2012.

PALDIES, JŪLIJA! :) Darbs tapa ātri, precīzi pēc manām vēlmēm, zīmētās personas tik līdzīgas realitātei! Esmu sajūsmā! :) Veiksmi Jums darboties arī turpmāk! :)

Gabija, 12.12.2012.

Liels paldies par karikatūru. Jubilāram ļoti patika. :)

Lana, 08.12.2012.

Sveiki! Liels paldies,ļoti patika! Brīnišķīgs pārsteigums!

Paldies! Ieva Krauja, (15.08.2012.)

Добрый день, Юлия! Все просто СУПЕР! Я в восторге и всем кому показывала тоже очень понравилось! Уверенна что и оригинал героя карикатуры будет в восторге!!! Вы меня очень выручили!!! Желаю Вам неисчерпаемого вдохновения в Вашем творчестве!!!

С уважением, Кристина Иванова, заказала работу в подарок другу пожарнику в Италию(16.07.2012.)

Юлия, добрый вечер! Хотим выразить огромную благодарность за такие восхитительные карикатуры! У нас родители были в безумном восторге!!!! Такие счастливые были - как дети :-)))))) Им очень-очень - очень понравились карикатури! Есче раз - ОГРОМНОЕ СПАСИБО! Следуюсчие на новый год будем для свидетелей заказывать у вас :-)

С уважением, Надежда и Вячеслав(20.05.2012.)

Sveiki! Darbs ļoti patīk un viss ir kā vajag! :) Visu absolventu vārdā - Paldies Jums par kolosālo darbu! Dāvana tiešām ir izdevusies - patiesa un no sirds! Paldies par atsaucību un sadarbību!

Ar cieņu, Liene Kākere, uzdavinaja darbu no visa kolektiva pasniedzejam(22.06.2012.)

Gribējām pateikt paldies par ļoti labi uztaisīto karikatūru - visiem ģimenes locekļiem tā patika!

Janislavs Petrova, davano no visiem ģimenes licekliem(14.05.2012.)

Юля, здравствуйте! Как здорово у вас получилось!! Я в восторге! Спасибо вам огромное!!!!!!! :) Мне так нравится!

Дина, заказала работу в подарок своему Мужу!(23.04.2012.)

Paldies par karikatūru. Ļoti labi sanāca! Bet par to es nemaz nešaubījos :) Drīz mums visiem draugiem būs Jūsu zīmētās karikatūras.

Dina Magone, pastru savam draugam (10.04.2012.)

Юлия, Огромное Вам спасибо!!!Ваше творение безумно хорошо получилось!Меня порадовали и цветовое решение, и высокое качество работы! :) Я даже могу почувствовавать характер брата через написанную карикатуру!Это нечто! Обязательно буду Вас рекомендовать всем!

Оля, заказала в подарок своему брату на День рождение (30.03.2012.)

Sveika,Jūlija! Saņēmu karikatūru.Milzīgs paldies,ka varējāt atvest līdz mājām.Ļoti,ļoti skaista! Esmu stāvā sajūsmā par jūsu darbu un talantu! Lai jums veicas!:))

Ineta Blite, (27.03.2012.)

Юля, большое спасибо! Работу получили, все коллеги в восторге! :) Как всегда изумительна. Большое Вам спасибо за то, что Вы делаете. П.С. обязательно будем обращаться и в будущем :) Анна Гришина и весь коллектив Citadelle, в подарок коллеге Юлия, спасибо. Мужу подарок очень понравился, уже весит на самом видном месте. Гости тоже все былм в восторге. Спасибо Вам за прекрасное исполнение.

Евгения Арабска, заказала работу в подарок своему мужу на юбилей 30 лет(03.02.2012.)

Labvakar! :) Saņēmu zīmējumu. Super, esam sajūsmā. Tiešām lielisks darbs! :)) Paldies!!!

Ar cieņu, Līga. Līga Bumbiere,(02.12.2011.)

Sirsnīgs Paldies :) Karikatūra ir izdevusies lieliska un kolēģis tika pārsteigts kā jau tas bija domāts un cerēts :) Vēlreiz liels paldies Jums, ja vēl būs kādreiz nepieciešamība pēc karikatūras noteikti vērsīšos pie Jums :) Jums tiktiešām ir talnats :) Ar sirsnīgiem sveicieniem Baiba :)

Baiba Upeniece,07.10.2011.)

Paldies, Jūlija! Man ļoti patīk darbs!:) Un Jūsu tētis ir burvīgs!;) Veiksmīgi satikāmies un veicām mantas/naudas apmaiņu. Ar sirsnīgiem sveicieniem

Aija Bula, (30.9.2011.)

Vakar draugs saņēma Jūsu zīmēto karikatūru. Dzimšanas diena viņam bija pirms mēneša, un visu šo laiku es viņam stāstīju, ka viņam tiek gatavots pārsteigums, bet neteicu kas tieši. Vakar saņēmis šo dāvanu viņš vismaz pus stundu sēdēja un aci netraujot skatījās uz Jūsu mākslas darbu. Pateicoties Jums, man izdevās viņu ļoti patīkami pārsteigt un iepriecināt! Paldies, noteikti kādreiz Jūsu pakalpojumus izmantošu vēl :)

Alla Kolesnikova, pārsteigusi ar karikatūru savu draugu(07.09.2011.)

Julija, spasibo Vam ogromnoe!! Polu4ilosj zdorovo! Talant!

Ольга, заказали работы в подаром своим родителям в День своей свадьбы (07.08.2011.)

Labdien! Paldies, man patika! Jubilāre bija sajūsmā! ...teicās, ka esam trāpijušas desmitniekā!
Man brālis uz 30.gadu jubileju uzdāvināja Jūsu zīmētu karikatūru! Biju lielā sajūsmā! Tāpēc uzticējos Jums izveidot dāvanu manai draudzenei! Jums tas izdevās! Jūs iepriecinājāt gan mani, gan viņu! Paldies par burvīgo darbu, kas liek smaidīt ikreiz kad to ieraugu!

Visu to labāko,
Lauma, pasniegusi karikatūru kolēģei (31.07.11.)

Sveicināta, Jūlija! Liels paldies par lieliski izpildītu darbu! Sī davana radīs loti pozitīvas emocijas-perfekta lidzība originālm, spilgtas krāsas, humoristisks veidojums. Jūs spējat patiesi uzklausīt un sekot pasūtītāja vēlmēm, kas man bija loti svarīgi,gādājot par dāvanu manam draugam jubilejā.

Veiksmi Jūsu radosajā darbā!

Ar pateicību, Anna Elksnina, pārsteigusi ar karikatūru draugu (14.07.2011.)

Sveika, Jūlija! Dāvana māsai ar vīru ļoti patīk! Liels jums paldies!:) Ceru vēl kādreiz ar Jums sadarboties!

Natalija Radionova, pasniegusi karikatūru dāvanā jaunlaulātajiem (01.07.2011.)

Fantastika! Kā vienmēr... :))) Lieeeeeeeeeeels paldies Jūlij, tavs talants ir vienreizējs. Es un visi tie, kas saņem karikatūras ir ļoti, ļoti pozitīvi pārsteigti, cik dzīvi tas viss izskatās :)

Reinis, pārsteigusi ar karikatūru draugu (16.06.2011.)

Liels paldies. Karikatūra izdevās ļoti labi. Noteikti vēl izmantošu Jūsu
pakalpojumus. Un ieteikšu citiem.
paldies.

Analītiķe
Evita Zeiļuka, pasūtīja karikatūru ielugumiem uz kazam (01.01.2011.)

Юлия, только что получила работу… Эта милая девушка на бумаге безумно похожа на мою любимую сестричку!:) Огромное Вам человеческое спасибо! Вы очень творческий и талантливый человек. Я уверена, юбилярша будет в восторге от такого подарка. Отзывы от моей «американки» надеюсь получить после дня ее рождения, т.е. в начале июня. Сразу вышлю Вам ее комментарии! Удачи Вам в вашем труде и побольше интересных идей и клиентов!
С уважением,
Кристина Руднева, заказала работу в подарок своей сестре, в Америку (10.05.2011.)

Perfekts darbs! Paldies!!! Esmu ļoti priecīga!

Laura, uzdāvinājusi karikatūru draugam (06.05.2011.)

Карикатура начальнику очень понравилась. Он был приятно удивлен
самой идеей подарка! Короче, он был в восторге!:)) По-моему,
коллеги из других отделов, которые дарили сборники сочинений,
выпали в осадок от зависти. Большое спасибо Вам, Юлия!

Коллектив Sia "Olimps" заказали работу в подарок своему начальнику (18.04.2011.)

Labvakar!
Zīmējums interesants - izsaka visu par manu vectēvu :) galveno Jums izdevās pateikt ar zīmējuma palīdzību - PALDIES! 2. aprīlī būs jubilejas svinības, tad arī to pasniegsim, pat īpaši neiepakojot, lai visi viesi redz Jūsu zīmējumu! Paldies vēlreiz un uz turpmāko sadarbību!
Sandra Ivanova, pasniedzot karikatru savam vectētim 80. gadu jubileja (30.03.2011.)

Cau Jūlij,
gribēju vien pateikt vēlreiz paldies no jubilāra, jo viņš bija patiešām stāvā sajūsmā par karikatūru!! :)) Ļoti pozitīvi pārsteigts viņš bija - domāju Tev tas ir jāzin :))
Veiksmi darbos vēlot,

Reinis pārsteigusi ar karikatūru draugu (08.03.2011.)

WOOOW! FANTASTISKI! Tiešām! Kā dzīvs!!!! :) ĻOOOTI PATIIK! PALDIES Jūlij!

Reinis, pārsteigusi ar karikatūru draugu (8.03.2011.)

Sveika,
Paldies par darbu, mums visiem ļoti patika:)
Ieva Caleja, pasniegusi karikatūru dāvanā jaunlaulātajiem (05.02.2011)

Paldies Jums liels! :)
Šodien uzdāvinājām mūsu priekšniekam karikatūru. Viņš bija pamatīgā sajūsmā. Dāvana ko viņš noteikti atcerēsies ilgi jo ilgi.. Lielisks zīmējums :)

Elza Berga, pasūtīja karikatūru savai vadībai visu kolēģu vārdā (06.02.2011)

Labdien,Jūlija!
Milziigs paldies par karikatuuru! Tā jau ir nodota īpashniekam, kurš bija ljoti prieciigs par aspraatīgo dāvanu!
Paldies! Noteikti ieteikšu Jūms arii citiem mūsu draugiem, ja viniem būs nepieciešama kāda asprātīga un oriģināla dāvana :)
Paldies, lai Jums veicas!

Iveta Grota pārsteigusi ar karikatūru draugu (30.01.2011)

Dobrij vecer, Julija!
Bolshoe Vam SPASIBO!!!!!! Super rabota, mne ochenj nravitsa!!!!!
Zelaju Vam i v dalnejchem radovatj ljudej svoimi zame4ateljnimi rabotami!!!!!!!

S uvazenijem,
Svetlana Степанова, заказала карикатуру в подарок своему мужу на День рождение (27.01.2011)

Jūlij, Jus esat tik briniskiga, bija liels prieks ar Jūms sadarboties, loti skaisti !!!Paldies no visas sirds.
Gita Humberta no Francijas, pasūtīja gimenes karikatūru kā dāvanu vīram (20.01.2011)

Sveika, Jūlija!
Tikko no pasta izņēmām zīmējumu. Liels paldies! Jums zīmējums ir sanācis fantastisks! Mums abiem ļoti patīk! Liels paldies par sadarbību :)

Ar cieņu Dana

Dana Pontaka no Dānijas, pasūtīja zīmējumu priekš savam draugam

Mīļa Jūlija!
Šorīt mans vīrs saņēma bildi un raudaja, kā berns....Drizuma atsutisu foto ka tas labi iederas istabaMilzigs paldies!To vares nodot mantojuma ari mazberniem!!!!! ar cienu Inna

Inna Haas no Austrijas, pasūtīja savu portretu ka dāvanu vīram.

Sveika, Jūlija
Saņēmu šodien darbiņu. Liels paldies Jums, ļoti skaisti! Lai Jums veicas;)

Paldies,
Ar cieņu,
Gita

Gita Frolova

Sweika! Darbiņu saņēmām un esam ļoooooti priecīgi! Sirsnīgs paldies Jums,ka uzbūrāt tik fantastisku un unikālu darbu! Man šķiet,ka nekad iepriekš tētis nebūs saņēmis tik lielisku dāvanu! :) Liels paldies,iespējams vēl sadarbosimies,jo mēs ar vīru arī sākam domāt,ka pašiem šādu skaistumu gribās pie sienas! Kad izdomāsim noteikti dosim ziņu! :)

Signe Kalniņa, pasūtīja zīmējumu priekš tētim kas strādā Īrijā.

Sveika, Jūlija Saņēmu šodien darbiņu, Liels paldies Jums, ļoti skaisti Lai Jums veicas;)

Paldies, Ar cieņu, Gita

Gita Frolova, pasūtīja zīmējumu priekš savam draugam.

LIELS PALDIES!
Karikatūra ir Super un man liels prieks par to!
Santa Lavrenova, pasūtīja karikatūru priekš kāzu avīzes dizainam

Karikatūra jaunajam pārim ļoti patika! Tai tika veltīti daudzi smaidi un komentāri!

Kristīne Rugele, pasūtīja karikatūru jaunlaulātajiem

Юлия, огромное спасибо! Очень красиво, мне безумно понравилось!!! В следующий раз закажу сама себе нечто подобное, уж очень понравилось!

Екатерина Сотникова, заказала карикатуру в подарок на день рождения своему другу

Добрый день, Юлия! Понравилось всем, и нам, и молодоженам! Упаковали в прозрачную бумагу и сделали большой бант из фольги золотого цвета – под рамку... Было вообще шикарно!!! Фотограф фоткал рисунок – как он отредактирует фото, вышлю Вам. Шикарно!!! Невеста была вообще как на фото, а не на рисунке – копия!!!

Татьяна Шапошникова, заказала работу в подарок молодоженам

Paldies par jauko darbiņu, visiem ļoti patika, jaunais pāris starā! Būs skaista atmiņa no kāzu dienas.
Līgava priecājās, ka frizūra bija uzzīmēta gan drīz tāda pati kā kāzu dienā.
Uzliku Tavu darbiņu arī uz kāzu avīzes vāka, sanaca gan jauka dāvana, gan superīgs kāzu avīzes noformējums! ;)
Vēlreiz paldies!!

Jauku dienu vēlot,
Evita Ružāne

Paldies, visiem patika, jaunais pāris bija sajūsmā! :)

Normunds Vadzītis, pasniegusi karikatūru kolēģei viņa kāzās dienā.

Отлично! Все супер! Работа моему молодому человеку очень понравилась!!!

Миана, подарила работу на День рождение своему молодому человеку на 23 года.

Добрый день, Юля!

Cпасибо, все очень понравилось :) И не только молодоженам, но и всем гостям ;)

Молодожены уже на следующий вечер повесили картину дома на стену :))) Говорят, что настроение им поднимает :)

Анна Гришина, Parex Banka, заказала работу в подарок молодоженам на свадьбу

Jūlija, es saņēmu šodien, savā dzimšanas dienā, Jūsu zīmētu karikatūru. Tā bija un ir tik brīnišķiga, ka man trūkst vārdu. Paldies !!!

Marlena Zvaigzne, saņēmot karikatūru savā Dzimšānas diena

Labdien, Jūlija!

Liels PALDIES, Jūs tiešām esat uzbūrusi lielisku gleznu, patika gan priekšniekam, gan arī mums :) Sirsnīgs Jums Paldies! Prieksnieks teica, ka esot viena no labaakajaam daavanaam :)

Būvfirma "Pamats", pasniedzot zīmēto karikatūru priekšniekam kopā ar visu darba kolektīvu firmas Jūbilejā.

Здравствуйте!

Огромное-приогромное Вам спасибо!!! Мне очень нравится - именно то, что я хотела! Думаю, что ещё обязательно к Вам обращусь (брат в этом году собрался жениться). Так что я не прощаюсь!

Irina Deicmaine, подарила карикатуру на день Валентина своeй второй половинке.

Добрый день, Юлия!

Работа мне понравилась и теперь с нетерпением жду, когда смогу вручить её "оригиналу" :) Большое спасибо! Удачи Вам и творческих успехов!

Валентина Кладере, заказала работу в подарок на Юбилей своему папе.

Labdien, Jūlija!

Labdien, Jūlija! Šaržs patika - ĻOTI! Paldies!

Ar cienu, Sandra Ivanova, pasniegusi karikatūru kolēģei.

Labdien, Jūlija

Viss bija labi, visiem patika, visi atpazina Jāņi, kas arī bija vissvarīgākais! Vēlreiz paldies!

Ar cieņu, Ilga Elerte

Kuehne + Nagel Latvia, sagādājusi pārsteigumu savam draugam viņa dzīmšanas diena.

Уважаемая, Юлия!

Хотела поблагодарить Вас, все были в восторге от Ваших карикатур, Вы действительно мастер этого жанра.

С радостью и в будущем с Вами сотрудничать!

С уважением, Кристина Иванова, заказала работу в подарок любимой маме.

Sveika, Jūlija!

Kartiņa mums Ļoti patika, jau ir aizceļojusi uz Vīni apsveikt jubilāru!!! Baiba Prūse Biroja Administrātore

Kuehne + Nagel Latvia, pasūtīja karikatūru priekšniekam viņa dzīmšanas diena visu kolēģu vārdā.

Paldies, Jūlija! :)

Darbs Ļoti patika! Jauku dienu!

Maruta Buksa, uzdāvinājusi karikatūru savaj masai viņa kāzās diena Anglijā.

Здраствуйте Уважаемая, Юлия!

Большое Вам спасибо! Работа понравилась очень!Начальница была просто в восторге! Она просто не могла налюбоваться! Картина была реально копия ее в жизни и очень хорошо вы передали ее характер!!! И все гости были в восторге, спасибо вам большое, у Вас настоящий талант! :)

Jekaterina Krisjansone "Mego", заказали работу в подарок своей начальнице, которую преподнесли от всего колектива.

Paldies, Julija! Esmu sajusma!!!!

Aiga Veckalne SIA "Skrivanek Baltic", pasniedzot zīmēto karikatūru koleģam kopā ar visu darba kolektīvu viņa dzīmšanas diena.

Написать отзыв:

          Очистить      Отправить
Copyright 2010 IK Bulikina-Art